2022 YENİ SEZON BAŞLADI! - 500₺ VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO - HIZLI TESLİMAT

 

 

TESLİMAT

 

Sitemizden yaptığınız bütün alışverişlerde 500₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo..

 

Siparişiniz 24 ile 48 saat arasında Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir. Yurtiçi Kargo siparişinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.

 

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.  

 

 

DEĞİŞİM

 

Değişimimiz mevcuttur.

 

Değişmek istediğiniz ürünleri,  fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

 

Değişmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Değişim kargoları ile ilgili, 05374927555 numaralı Whatsapp hattımızdan irtibat sağlıyarak değişim koşulları hakkında detaylı bilgi alıp, gönderilerinizi sağlıklı birşekilde gönderebilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

 

Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

 

Değişim işlemlerinde fatura ibrazı ve değişim işleminin rahat sağlanması için Whatsapp Destek Hattı (0537 492 7555) ekibimizle irtibat sağlayınız.

 

İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

 

Değişim için Anlaşmalı Kargo: MNG Kargo 627618340