3000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! - 3000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! - 3000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! - 2024 İLKBAHAR-YAZ SEZONU AÇILDI! - NO33 ŞIKLIĞIYLA FARK YARATIN! - GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ - TÜRKİYE'NİN HER YERİNE AYNI GÜN KARGO - HIZLI TESLİMAT

İade ve Hediye Çeki İşlemleri

 

İade işlemi yapılmakta mıdır?

No33 Butik'e gelen her kargo hediye çeki olarak belirtilmediyse ücret iadesi olarak işleme alınır. Ürün ya da beden değişimi yapılmaktadır. Eğer talep formunda belirtildi ise sipariş tutarınız değerinde hesabınıza 1 yıl süresince kullanabileceğiniz Hediye Çeki yüklenebilir.

Hediye Çeki/İade işlemini nasıl yapabilirim?

1.İade ve değişim işlemleri için 677611831 müşteri numarası ile en yakın Mng Kargo şubesine teslim edebilirsiniz.

2.İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

3. Paketi alıcı adı 'No33 Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi' olacak şekilde en yakın Mng Kargo şubesine 14 gün içinde teslim ediniz.

NOT: Ürün elimize ulaştığında içinden kargo bedeli düşürülüp tarafınıza kalan tutar ödeme yönteminize göre (10 iş günü) içinde iade edilecektir.

Ücret iade işlemlerinde ödeme şekline bağlı kalınarak öncelikle mevcut olan hediye çeki yüklemesi sonrasında kalan tutar iadesi gerçekleştirilmektedir.

Hediye Çeki yüklemesi nasıl yapılıyor?

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün / ürünlerin bedeli üye olduğunuz mail adresinize anında yüklenir ve hediye çekinizi 1 yıl boyunca hem mağazamızda hem de sitemizde kullanabilirsiniz. "Hesabım" bölümünde yer alan "Hediye Çeklerim" sekmesinden yüklenen hediye çekinizi görebilirsiniz. Hediye çekinizin kullanımı sırasında beklenmedik bir hata ile karşılaşırsanız 0537 492 7555 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İpucu: Ürün değişim şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

İade ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, ortalama süre 7-10 iş günüdür. İade işleminiz tamamlandığında tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

İpucu: İadesi yapılan tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış ve etiketi kopartılmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Sitenizden aldığım ürünü mağazanızdan iade edebilir miyim?

Sitemizden alınan ürünlerin iade işlemi mağazadan gerçekleşmemektedir. Mağazalarımızdan sadece değişim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR